Jednoduché sázení

e region cz teplický fotbal slaví šedesátiny

Předseda ratíškovického Baníku Příkaský slaví padesát ...

Ratíškovice – Petr Příkaský, předseda FK Baník Ratíškovice, o víkendu oslaví významné životní jubileum. Bývalému fotbalistovi a dlouholetému funkcionáři Baníku bude v neděli šestého března padesát let.

Valcíři konečně slaví vítězství na půdě soupeře - Frýdecko ...

Valcíři konečně slaví vítězství na půdě soupeře 17.11.2017 Druholigoví fotbalisté Frýdku-Místku se konečně dočkali v letošním ročníku tříbodové radosti z trávníku svého soupeře.

Hlubocký František Šůna slaví na Hluboké sedmdesátku ...

Hlubocký František Šůna slaví na Hluboké sedmdesátku 4.6.2017 Hluboká nad Vltavou - Na cestě do finále doprovázel hokejisty, a když se nehraje hokej, tluče jeho srdce pro hlubocký fotbal.

Fotbalisté divizního Slavoje Polná a Staré Říše se vrhli ...

Fotbalisté Slavoje Polná tento týden absolvují dva tréninky. „Sešli jsme se poprvé ve středu, v pátek bude další. Jde o takové seznamovací tréninky, protože to volno bylo dlouhé,“ nastiňuje kouč Michal Lovětínský, který z hráčů cítí chuť.

Fotbal - Zlínský deník

Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Tonda Panenka slaví šedesátiny -

Tonda Panenka slaví šedesátiny. 2.12.2008 . Praha – Antonín Panenka, prezident Bohemians 1905 a legenda československého fotbalu, slaví v úterý 2. prosince jubilejní 60. narozeniny. ... Fotbal Bez diváků. Vylétnout mohou ti nervózní, Plzni nahrává lo

Ústecké týmy dřely, bodový zisk ale slaví jen Mojžíř ...

Ústecko. – Ústečtí zástupci v 1. A třídě odehráli dobrá utkání, z bodového přísunu se ale radují pouze v Mojžíři, jenž v derby porazil Střekov. Jiskra srazilo vyloučení, Libouchec v závěru ztratil dobře rozehraný zápas s lídrem z Lovosic.

Zdeněk Jabůrek slaví šedesátiny - Slovácký deník

Region - Právě dnes oslaví své šedesáté narozeniny Zdeněk Jabůrek, bývalý dlouholetý fotbalista, rozhodčí, předseda TJ Košíky, předseda komise rozhodčích při Okresním fotbalovém svazu Uherské Hradiště a člen okresního výboru ČSTV.

Muž s velkým srdcem slaví. Supáčkovi je šedesát ...

Kladno /FOTOGALERIE/ -Šedesátiny oslaví ve středu 13. září kladenská trenérská fotbalová legenda Miroslav Supáček. Někdejší výborný hráč se stal ještě uznávanějším koučem, když jeho rukama prošly stovky velkých kladenských talentů a vedl nebo vede i

Basketbalista Jiří Pospíšil slaví šedesátiny - Brněnský deník

Basketbalista Jiří Pospíšil slaví šedesátiny 8.9.2010 Praha, Brno – Účastník tří basketbalových turnajů na olympijských hrách Jiří "Áda" Pospíšil oslaví ve čtvrtek 9. září šedesáté narozeniny.