fotbal jíloviště

Samet slavil na bruslích v Londýně, knihu mu křtilo ...

Kumpáni z několika sportovních i uměleckých odvětví ho charakterizují jako kamaráda s dobrým srdcem, který dává lidi dohromady. Bývalý fotbalový kanonýr Horst Siegl dál kope do míče za Jíloviště a kočuje po republice se svým exhibičním týmem, hraje v

FC JÍLOVÉ

Výbor spolku FC Jílové svolává tímto své členy na Válnou hromadu, která se uskuteční v sobotu 6.6.2020 od 19:00 hodin... Číst více →

Středočeský kraj | Soutěže |

Sekretář: Mgr. Zdeněk TASCH: Ulice: Zátopkova 100/2: Město: Praha 6: PSČ: 16017: Mobil: 724 112 651, 724 200 667: E-mail:

I. A třída: Výhra Tochovic, ostatní nebodovali ...

Příbramsko – Ve víkendových zápasech fotbalové I. A třídy se dařilo jen Tochovicím, které vyhrály 1:0 v Mníšku pod Brdy. Ostatní zástupci z okresu neuspěli. Podlesí prohrálo v Zavidově 1:3 a Nový Knín padl doma s Jílovištěm 0:2.

SK Rakovník - TJ Jíloviště, 27.kolo , Středočeský ...

Ohlasy k zápasu TJ Jíloviště Jíloviště - Šimon Velas: Začátek utkání patřil domácím, ale po dvaceti minutách jsme konečně začali hrát a podařilo se nám vstřelit branku.Ve druhé půli jsme kontrolovali hru a přidali ještě jeden gól. Rakovník nás ke kon

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Jíloviště při fotbálku – fojtak – album na Rajčeti

Jíloviště při fotbálku. více . 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Pokračujte v prohlížení ...

TJ Dynamo Nelahozeves - oficiální stránky fotbalového klubu

A-tým, SPORT INVEST I.A třída skupina A, 8.kolo 28.9.2019 11:00. SK Votice - Dynamo Nelahozeves 0:3 (0:1) Branky: 9. a 58. Krejza, 67. Holý.

Krajské soutěže mají rozlosováno - Benešovský deník

Střední Čechy – Krajský fotbal zná svůj jízdní řád na nadcházející sezonu. Tradiční uzavření sezony loňské a start té nové obstaral losovací aktiv. Po něm už je jasno, kdo nastoupí v jaké soutěži a také s kým se v ní a kdy utká.

Jíloviště se po zimní pauze rozehřálo s mladíky Slavie ...

Jíloviště – Na jiný model zimní přípravy než v minulých letech vsadili fotbalisté Jíloviště. Předposlední tým podzimní části středočeského přeboru po letech chybí mezi účastníky pražského Weber cupu a odehraje pouze přátelská utkání.

Zápasy&výsledky | MOL Cup

102' Diop D. 116' Smola T. FC Baník Ostrava. Osmifinále