- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

David Zachar | Facebook

David Zachar is on Facebook. Join Facebook to connect with David Zachar and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the...

PLZ 4:2 LIB | HCŠkoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec ...

Duel je u konce, Plzeň zvládla utkání s Libercem a potvrdila formu v domácích zápasech, ve kterých bodovala pojedenácté v řadě. Škodovka rozhodla třemi góly ve druhé třetině. Liberec ještě duel zdramatizoval, snížil Ladislav Šmíd, ale víc už hosté ne

Marek Zachar– Eurohockey Services

2019, Snažím se do toho šlapat! hlásí expres Zachar. Mrzely ho zbytečné tresty. 4. 4. 2019, Zachar řádil v Liberci: Trenér mi věří. Pešán si stěžoval i na kouče Varů ...

HOKEJ: Poruba vsŠumperk 4:1 - Šumpersko.NET

V něm již na senzační zvrat v sérii sil nezbývalo. Draci i tak odehráli skvělý ročník 2. ligy, několik hráčů se po herní pauze vrátilo k hokeji, další sbírali cenné zkušenosti. Ve finále se střetnou dva nejlepší týmy základní části. Draci končí soutě

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Mistrovství světa juniorů v ledním hokeji 2018 – Wikipedie

42. Mistrovství světa juniorů v ledním hokeji 2018 se konalo od 26. prosince 2017 do 5. ledna 2018 v americkém městě Buffalo.Jedno z utkání bylo sehráno pod širým nebem na fotbalovém stadionu ve městě Orchard Park.Juniorské mistrovství světa se na úz

Druhá porážka. "18" nestačila na MS na Kanadu. Zachar ...

Grand Forks -Česká hokejová osmnáctka prohrála na mistrovství světa v americkém Grand Forks v základní skupině B i druhý zápas, když podlehla Kanadě 1:3. Zámořský favorit vedl po druhé třetině již 3:0, v úvodu třetí části korigoval výsledek útočník F

Motor se vrátil z Benátek bez bodů - Jindřichohradecký deník

Benátky nad Jizerou – V 16. kole hokejové Chance ligy zavítal Motor České Budějovice na led Benátek nad Jizerou. Jihočeši dlouho vedli nejtěsnějším rozdílem, zaspali však úvod závěrečného dějství a nakonec se z Benátek vraceli s prázdnou.

| Tipsport extraliga (ČR)

Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 – Wikipedie

79. mistrovství světa v ledním hokeji se konalo od 1. do 17. května 2015.Pořadatelskou zemí bylo Česko.Rozhodl o tom kongres IIHF v Kolíně nad Rýnem 21. května 2010. Turnaj se odehrával v Praze a Ostravě. MS se v Praze pořádalo už po desáté (1933, 19