vvv hokej cestovat na slovensko

Bez testů i karantény půjde mezi Českem a Slovenskem ...

Od středy budou moci Češi a Slováci mezi zeměmi cestovat bez nutnosti negativních testů na onemocnění covid-19 a bez karantény, pokud se vrátí zpět do své země do 48 hodin. Na Twitteru to dnes uvedl premiér Andrej Babiš (ANO). "Teď jsem mluvil se slo

Rokycany: Titulní stránka

Vyrůst by měl na frekventované křižovatce pod minipivovarem U Stočesů. Zde jsou vaše reakce: Děti z Veselé dnes chytají ryby (7.6.2020) Velké rybářské závody pro malé obyvatele vesnice dnes chystají nadšenci ve Veselé. Kluci i děvčata se mohou hlásit

Hranice musíme postupně otevírat. Slovensko je první volba ...

Podle testů a nakažených v přepočtu na obyvatele patří teď kromě Slovenska mezi méně rizikové destinace Kypr (29 tisíc testů a 639 případů na milion obyvatel), Litva (25 tisíc testů a 487 případů), Slovinsko (20 tisíc testů a 640 případů), Lotyšsko (

VEN 3:1 WAA | VVV Venlo - RKC Waalwijk (Holandská ...

Je dobojováno a domácí Venlo zvládlo po přestávce velký obrat. Vyrovnání přišlo již v 51. minutě, kdy se po kombinaci prosadil střelou přes obránce Elia Soriano.Druhý gól dali domácí o deset minut později, to pokutový kop za zákrok na Wrighta proměni

Doug O Brien - Hokej

Živé reportáže z hokejových zápasů, aktuální výsledky, rozhovory, analýzy a statistiky.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

VEN 2:6 UTR | VVV Venlo - FC Utrecht (Nizozemská ...

VVV Venlo - FC Utrecht (Nizozemská Eredivisie) 2:6 | Po prohraném poločase 2:1 hráči FC Utrechtu zabrali neskutečným tempem a proměnili zápas ve svou úspěšnou exhibici, za kterou si připisují výhru 6:2 a tři body do ligové tabulky po tre

Tisková konference po jednání vlády, 25. května 2020 ...

Já hlavně věřím, že to je naprosto dočasné opatření, protože pokud se nám podaří nastavit se ten systém od 15., a věřím tomu, že se nám podaří do toho zavzít i kolegy ze Slovenska, tak v takovém případě by bylo možné už standardně cestovat na Slovens

Letecký zájezd na MS 2020 Slovensko - Česko |

Informace o zájezdu Stadion: Vaudoise Arena, Lausanne Datum zájezdu: 15.5.2020 - 17.5.2020 Datum zápasu: 16.5.2020

Kateřina Havlická -

Kateřina Havlická. Twitter; zkratka autora: kh. Redaktorka zahraničního zpravodajství na V listopadu 2015 z Paříže informovala čtenáře o situaci po tamních teroristických útocích, zblízka pak sledovala také volby v Turecku a na Slovensku.

Tři dny po Premier League se po koronavirové pauze rozehraje také druhá anglická fotbalová liga. Vedení soutěže stanovilo restart na 20. června a očekává, že tradiční play off o postup do nejbohatší ligy světa by se mohlo odehrát v závěru července.