Official server - Football association of Czech Republic. You can find here and read best news, all informations, fixtures and results of all leagues in Czech Republic
PRO 2:1 ZIZ | 1. SK Prostějov - FK Viktoria Žižkov ...
1. SK Prostějov - FK Viktoria Žižkov (FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA) 2:1 |
Částky vyplacené Registrovaným ... -
V souladu sčlánkem 6 odst. 3 FIFA Regulations on working with Intermediaries, jakož i příslušných ustanovení Zprostředkovatelského řádu, zveřejňuje FAČR konsolidované částky, které hráči vyplatily nebo se zavázaly vyplatit v roce 2017 Registrovaným z
FORTUNA:LIGA - Kladenský deník
Nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Brno se trápí i v Tipsport lize, Příbram padla s Hradcem ...
Brnu se nedaří v lize a ani v zimní Tipsport lize. Důkazem je zápas s Táborskem, ve kterém padla Zbrojovka 1:4, neuspěl ani favorit z Příbrami, který prohrál s druholigovým Hradcem Králové 1:2. Výhru naopak slaví Vlašim, která udolala Ústí nad Labem.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
| fotbal
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Unionu Berlín, kterému se povedlo vyhrát výsledkem 2:0. Obě branky padly až ve druhém dějství, hostujícímu celku vyšel vstup do druhého poločasu na jedničku, neboť se po necelých pěti minutách hry popr
Do zápasu jdeme v sestavě : Švenger -... - FK Viktoria ...
Do zápasu jdeme v sestavě : Švenger - Řezáč, Antl, Žežulka, Tusjak - Nešický, Gil, Bazal - Vůch, Diviš, Bezdička #ZIZSOK
MilanŠvenger (1960) – Wikipedie
MilanŠvenger, dříve často uváděný jako Milan Švengr (* 21. března 1960, Jihlava) je bývalý český fotbalový brankář. Jeho syn Milan je také brankářem, chytal mj. ve Spartě Praha. S fotbalem začal až v 15 letech, předtím se věnoval házené.
Na krčský sekáč si nikdo nepřišel - Pražský deník
Švenger se stal gólmanskou jedničkou už ve třetím kole, ale tým se přesto propadal. Šest úvodních utkání = 2 body, tristní bilance. V průběhu září proto přišlo zlaté trio zkušených ligových harcovníků: Jiří Vágner, Aleš Pikl, Adauto.
Gambrinus liga -
Již v osmé minutě pálil z dobré pozice Černý, jeho střelu ale stačil zablokovat Johana, o tři minuty později střelu Suchého po rohu skvěle vyrazil brankář Švenger na roh. Hostující obrana odolávala a hráči před ní nevynechali žádnou šanci k pokusu o