Jednoduché sázení

ševci hokeji quebec

Mistrovství světa v ledním hokeji 2008 – Wikipedie

72. ročník Mistrovství světa v ledním hokeji probíhal ve dnech 2. – 18.května 2008, v roce 100. výročí založení IIHF, v kanadských městech Québec a Halifax.Bylo to od roku 1962, kdy byl hostitelem americký stát Colorado, první mistrovství konané mimo

Historie světových hokejových turnajů a zlínského hokeje ...

V. Canada cup Hamilton, Montreal, Toronto, Quebec, Saskatoon– Kanada, Pittsburgh, Detroit, Chicago – USA (31.srpna – 16.září) Hráno v jedné skupině systémem každý s každým, první čtyři postoupili

Medailisté na MS v hokeji -

V roce 1992 odstartovala nová éra mistrovství světa v hokeji, když se začala hrát vyřazovací fáze. Nejvíc finálových zápasů ovládla Kanada, která v tomto směru těsně poráží Českou republiku. Ta se ale může chlubit tím, že ze 7 finálových utkání prohr

Vtipné názvy fotbalových týmů - přihlášené týmy

Vtipné názvy fotbalových týmů. 50 týmů, které během dubna získali největší počet hlasů, postoupilo již v květnu do velkého finále, pro vítěze je připravena mimořádná cena: speciální fotbalové dresy, které na zakázku nechá vyrobit Pražský deník Tahle

Caetanová ovládla v Brně Světový pohár v drezuře – ČT ...

Portugalská jezdkyně Maria Caetanová vyhrála závod Světového poháru v drezuře CDI-W/CDI3* v Brně. Jediná česká zástupkyně Petra Minářová s Dumontem skončila osmá. Největším českým úspěchem bylo druhé místo Evy Vavříkové v kategorii juniorů. Závod byl

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Hokej: HCŠkoda Plzeň - HC Kometa Brno - TV program ...

Hokej: HCŠkoda Plzeň - HC Kometa Brno. 00:35 - 02:30, neděle (1. duben) Záznam semifinálového utkání Generali play off Tipsport extraligy v ledním hokeji (115 min)

| DVD filmy, Blu-Ray filmy, 3D filmy, novinky ...

Titulní strana Kontakty Obchodní podmínky Doprava a platba přihlásit / registrovat. Hledat v dvd-filmy blu-ray hudba knihy hry

Nájezdy se mi daří už od patnácti, říká Mallet. Chybí mu ...

/FOTOGALERIE/ Je to Kanaďan, takže určitě nějaký tvrďák, myslí si zprvu čeští fanoušci při příchodu zámořského hráče do jejich hokejového klubu. Příkladný důraz prokazuje i útočník Alexandre Mallet, jenže letos především i šikovné ruce a gólový insti

1976 . I. Canada cup Ottawa, Toronto, Montreal, Winnipeg, Quebec– . Kanada, Philadelphia – USA (2. – 15. září) Výsledky: 2. září. Kanada – Finsko 11:2 ...

Ševci na úvod EL vyválčili s Tiraspolem bezbrankovou ...

Ševci na úvod EL vyválčili s Tiraspolem bezbrankovou remízu. 14.9.2017 /VIDEA, OBSÁHLÁ FOTOGALERIE / Fotbalisté Zlína na úvod skupiny F Evropské ligy v Olomouci se rozešli smírně s Šeriffem Tiraspol. Třebaže více ze hry a nebezpečnější byli na Hané M