,,Hlavní příčinou prodloužení věku nebylo zpomalení stárnutí (tj. opotřebení organismu jeho aktivitou, které také hraje svou roli), ale snížení úmrtí v dětství (dostupná pitná voda, zlepšená hygiena a rozšíření očkování snížilo průjmová onemocnění, a

Lední hokej – Wikipedie

Lední hokej (zkráceně také jen hokej) je týmový sport hraný na ledě.Jde o jeden z nejrychlejších sportů na světě. Hráči na bruslích dosahují vysokých rychlostí a vystřelený puk někdy přesáhne i rychlost 175 km/h.. Hokej vznikl koncem 19. století v Ka

Oficiální profil SHKM Hodonín on Instagram: “Tohle jsou ...

Se dvanácti hráči v poli otočil Baník nepříznivý stav 3:1 z Velké Bíteše veze dva vydřené body za výhru 4:5 v prodloužení! #vbivshom #krajskaliga #jiznimorava #hokej #hodonin #banik #shkm #vitezstvi #tohlejebanik. 32w.

Voráček byl hvězdou zápasu, o výhře Philadelphie rozhodl v ...

Hokejový útočník Jakub Voráček se stal klíčovou postavou středečního zápasu mezi St. Louis a Philadelphií. Na ledě obhájců Stanley Cupu rozhodl o výhře Flyers 4:3 trefou ze čtvrté minuty prodloužení. Naopak skončila pětizápasová gólová série nováčka

Kozlové padli v prodloužení - Kolínský deník

Rozhodovalo se tak v prodloužení. Tam si Kolín po dvou třetinách věřil, ale hned při prvním střídání ve hře tři na tři přišla chyba a gól domácích. Ti tak zvítězili 4:3 po prodloužení. "Chtěl jsem pro kluky, aby ty body zažili, aby vítězství přišlo.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

MS 2019 | Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 na ...

83. mistrovství světa v ledním hokeji bude podruhé v historii hostit Slovensko. V Bratislavě a Košicích se od 10. května utká 16 celků ve dvou skupinách. Jméno světového šampiona pro rok 2019 bude známo 26. května.

Kohouti skolili Chrudim gólem v prodloužení - Orlický deník

Předzápasové prognózy se potvrdily. Hokej jako řemen. Diváci viděli jedenáct gólů. Kohouti porazili Chrudim 6:5 v prodloužení, když vítězný gól vstřelil obránce Škvor při přesilovce bombou do šibenice. Třebovští se ale znovu vydali ze všech sil.

Hrbatý vystřelil Lvům výhru v prodloužení - Břeclavský deník

Byť až po prodloužení 6:5. ... Jak Češi zářili v hokeji. 2012: Poslední česká medaile. Hokej Jak Češi zářili v hokeji. 2011: Krásný bronzový hokej.

Piráti padli se Spartou až v prodloužení - Chomutovský deník

Na začátku třetí třetiny jsme zůstali hlavami pět minut v šatně a bylo to najednou 2:2 a hrál se nový zápas. Věřili jsme ale, že ještě gĺ dáme. Měli jsme tam šance a neproměnili je. Pak ale v tom prodloužení už jsme ten druhý bod urvali a to je pro n

Mora udolala Pardubice až v prodloužení - Olomoucký deník

Mora udolala Pardubice až v prodloužení. 28.11.2017 . Už se zdálo, že ukončí sérii prodloužení. Půl minuty před koncem však pardubičtí hokejisté vyrovnali a Kohouti mohli být rádi za výhru v nastaveném čase, kterou zařídil Knotek. ... Jak Češi zářili