Jednoduché sázení

prodlouzeni fotbal třinec

Třinec udolal Zlín v prodloužení. Dvěma zásahy se zaskvěl ...

Třinečtí Oceláři se dobře naladili na blížící se Spenglerův pohár. Ze Zlína veze lídr extraligy cenné vítězství 3:2 v prodloužení v 27. kole extraligy a připsal si třetí výhru za sebou. K ní dopomohl dvěma brankami Martin Růžička včetně rozhodující b

Třinec přetlačil Plzeň v prodloužení, Liberec poprvé ...

Třinec si poradil s Plzní 3:2 v prodloužení. Pro Indiány to byla druhá porážka v řadě. Liberec přetlačil Litvínov v nájezdech a připsal si první venkovní výhru v letošním ročníku extraligy. V dalších zápasech Hradec porazil Kometu, Boleslav udolala t

Třinec na ledě vládl, přesto urval výhru až v prodloužení ...

Kváča ve 42. minutě zneškodnil pravým betonem trestné střílení Herrena. Udeřit mohlo na druhé straně, Chmielewski ale opět orazítkoval tyč. Třinec v závěru základní hrací doby vyvinul velký tlak, ale bez gólového efektu, a v úvodu prodloužení zahodil

Třinec zaváhání Hradce nevyužil, prodloužení rozhodl ...

/FOTOGALERIE/ Rival z Vítkovic jim poražením Hradce pomohl, že se mohli přiblížit druhé příčce v tabulce. Ocelářům se to nakonec podařilo, ale jen minimálně, když z duelu 50. kola extraligy v Chomutově vytěžili bod po prohře 2:3 v prodloužení.

Oceláři vyhráli v Liberci dlouhé prodloužení a mají titul ...

Třinečtí hokejisté zvítězili v Liberci 3:2 ve druhém prodloužení a stejným poměrem 3:2 vedou i finálovou sérii. Zápas rozhodl v čase 86:11 Ondřej Kovařčík a Oceláři budou tuto neděli od 17:20 útočit na zisk mistrovského titulu. "Je to euforie, ale je

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Třinec proti Chomutovu neuspěl v dalším prodloužení ...

Hokejisté Chomutova porazili ve čtvrtém čtvrtfinálovém utkání play off extraligy Třinec 2:1 v prodloužení a jedna výhra je dělí od postupu do semifinále. Zápas rozhodl v čase 79:13 v přesilové hře obránce Juraj Valach. Série pokračuje ve středu v Tři

Oceláři udolali Karlovy Vary v prodloužení, rozhodl ...

Třinečtí hokejisté udolali Karlovy Vary 4:3 v prodloužení. Zápas rozhodl Ondřej Kovařčík v čase 64:07. Matěj Stránský vstřelil dvě branky, kterými Oceláři otočili z 1:2 na 3:2. Poté ale promarnili 111 sekund dlouhou přesilovou hru pět na tři. Třinec

Pardubice pod Holaněm zabraly a porazily v prodloužení ...

Pardubice - Hokejisté Pardubic porazili ve 40. kole extraligy Třinec 5:4 v prodloužení a odlepili se z poslední příčky. Nový kouč Dynama Miloš Holaň prožil vítěznou premiéru, Východočeši přerušili sérii šesti porážek.

Chomutov i podruhé zaskočil Třinec, v prodloužení rozhodl ...

Hokejisté Třince ztratili na domácím ledě také druhé čtvrtfinálové utkání, když Chomutovu podlehli 3:4 v prodloužení. Piráti v řádné době dotáhli dvougólovou ztrátu a v 77. minutě rozhodl třetím přesilovkovým gólem v zápase Vladimír Růžička. Chomutov

Chomutov - Třinec 2:1 PP, Chomutov rozhodl v poslední ...

Stejně jako o den předtím, i v pondělí se čtvrtfinálový duel série play off Chomutova s Třincem rozhodl až v prodloužení. Tentokrát už v něm ale Piráti uspěli a po výhře 2:1, kterou zařídil v 80. minutě při přesilovce 5 na 3 Juraj Valach, vedou 3:1 n