Jednoduché sázení

pouliční olomouc fotbal

Vítr - směr a rychlost větru pro ČR -

Rychlosti větru odpovídají proudění nad ideálním terénem, který nepočítá s kopci a údolími menšími než 10 km (např. vliv Břežanského údolí na mapě nenajdete).

Jaroslav Polák - Blog

Narodil jsem se 5. března 1975 v Brně, kde také žiji. Zajímám se o filosofii, teologii, religionistiku, fotografování a literaturu. Politicky je mi nejbližší neautoritářská marxistická levice, duchovně se hlásím k liberálnímu evangelickému křesťanstv

Zprávy do e-mailu -

Objednejte si zpravodajství do vaši e-mailové schránky.

Tomáš Vodvářka - Blog

Idealista, který věří, že lidé jsou v podstatě slušní. Nejpodstatnější jsou lidské vztahy, vše ostatní je pomíjivé.

Jan Bartoň - Blog

Jan Bartoň Vyšetřovací komise k nákupům neprošla. Poslanecká sněmovna neschválila vznik vyšetřovací komise, která by se měla zabývat podrobným vyšetřováním toho, jak stát zajišťoval ochranné pomůcky během nouzového stavu.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Hradecký kraj -

Zprávy z Hradce Králové i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Hradeckého kraje.

Fotbal Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství

2020 20:00 Olomouc vs. Plzeň fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 30:Olomouc vs. Plze ... Když se zavřely kluby, zmizely pouliční rvačky; JenProHolky 7 rad, jak zbavit pleť nedokonalostí ...

Ústí a Ústecký kraj -

Zprávy z Ústí nad Labem i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Ústeckého kraje.

Jak reformovatČeskou televizi? - Blog

Jestliže jedním z důležitých aspektů veřejnoprávních médií má být objektivita vyváženost politických postojů a názorů, je žádoucí, aby v kontrolních orgánech České televize bylo co nejpestřejší zastoupení nositelů různých názorů, včetně názorů na sam

Olomoucký kraj -

Zprávy z Olomouce i nejdůležitější události z jednotlivých okresů, co se v regionu událo v politice, v kultuře i ve sportu, zpravodajství z Olomouckého kraje.