plesar boleslav fotbal

FC Hradec Králové – FC MAS Táborsko
táborského regionu vrátil druholigový fotbal. FK Spartak MAS Sezimovo Ústí a.s. po 3 le - tech strávených v ČFL vybojoval historický postup do II. ligy. Historie FK Tábor Dne 6. března 1921 v hostinci u „Zlaté ko - runy“ sešlo se deset osob k ustavuj
Jablonec - Ml.Boleslav 1:1, Boleslavský Ščuk v nastaveném ...
Fotbalisté Jablonce remizovali v předehrávce 11. kola Gambrinus ligy s Mladou Boleslaví 1:1 poté, co těsné vedení po trefě Ondřeje Vaňka z prvního poločasu sebral domácím z poslední akce v nastaveném čase Jasmin Ščuk. Gólman Michal Špit tak těsně při
Reportáž ze zápasu Baumit Jablonec - FK Mladá Boleslav ...
Fotbalisté Jablonce remizovali v předehrávce 11. kola první ligy s Mladou Boleslaví 1:1. Domácí vedli v repríze květnového finále Poháru České pošty od jedenácté minuty po Vaňkově trefě, ale z poslední akce srovnal v druhé minutě nastavení Ščuk. Seve
Plzeň prohrála i v poháru, Sparta přestřílela Olomouc ...
Mladá Boleslav už v úterý doma porazila Slovácko 3:1 a rovněž si vypracovala slušnou pozici před utkáním v Uherském Hradišti (10. dubna). Hosté vedli po gólu Jana Trousila, ale Jasmin Ščuk do konce poločasu vyrovnal a v závěru zápasu strhli výhru na
TJ Spartak Chrastava | Oddíl kopané
ZASTUPITELSTVO MĚSTA 20.06.2015. Toto pondělí 22.06.2015 se bude konat ŘÁDNÉ ZASTUPITELSTVO MĚSTA, kam jako jeden z bodů projednávání vrátil Petr Rozmajzl ml. návrh na mimořádnou podporu TJ Spartak Chrastava v případě postupu do divize.. Zastupitelst

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat
SLO 0:2 MBL | 1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav (Pohár ...
1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav (Pohár FAČR) 0:2 | Oficiální stolní kalendář českého hokeje pro rok 2020
FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav, Český fotbalový klub 1902 - 2009
I. A třída: Sbohem Vratislavice - Liberecký deník
Rozhodující zápas o černého Petra Vratislavice nezvládly a na rok jsou v I. B třídě. Frýdlant padl doma s velkými Hamry, stejně jako Stráž n. N. s Krásnou Studánkou.
Volby 2018 - Výsledky komunálních voleb pro Otrokovice ...
Komunální volby 2018 Komunální volby proběhnou letos 5. a 6. října spolu s prvním kolem voleb do Senátu.Volí se ve všech obcích a městech České republiky. Velkým specifikem komunálek je možnost volit kandidáty různých stran pomocí křížků.Z voleb vyjd
Červenka se vrátil do čela zlínského klubu, Plesar ho už ...
A dál mám zájem pracovat pro zlínský fotbal,“ reagoval Plesar pro MF DNES, která o dění ve zlínském klubu informovala jako první. Červenka bude opět dohlížet na hospodaření klubu Že jeho řídící pozice není pevná, avizoval už Červenkův výrok po červno