nhl bitetto

Winnipeg Jets - Washington Capitals, 28.02.2020 |

Winnipeg Jets - Washington Capitals, 28.02.2020

WPG 1:4 NYR | Winnipeg Jets - New York Rangers (NHL ...

Winnipeg Jets - New York Rangers (NHL) 1:4 | Onlajny.eu. Je dobojováno! Rangers byli většinu zápasu pod palbou. Spousta střel domácích hokejistů ale byla nepřesná, nebo neměla takovou kvalitu, aby platila za gólové šance.

Vstupní draft NHL 2010 – Wikipedie

Vstupní draft NHL 2010 byl 48.vstupním draftem v historii NHL.Konal se 25. a 26. června 2010 ve Staples centru v Los Angeles, v Kalifornii, ve Spojených státech amerických (v domácí aréně Los Angeles Kings).Los Angeles hostilo vstupní draft poprvé.

WPG 1:2 NSH | Winnipeg Jets - Nashville Predators (NHL ...

Winnipeg Jets - Nashville Predators (NHL) 1:2 | Je za námi tedy důležité utkání dvou konkurentů v boji o play- off, které nakonec lépe dopadlo pro hosty z Nashvillu, kteří si Bell MTS Place odvážejí vítězství 2:1 po prodloužení.

BOS 5:4 WPG | Boston Bruins - Winnipeg Jets (NHL) | Onlajny.eu

Boston Bruins - Winnipeg Jets (NHL) 5:4 | Onlajny.eu.Československá stopa v utkání: David Pastrňák (BOS) 3+0, 5 střel, čas na ledě 20:34 David Krejčí (BOS) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:51 Jaroslav Halák (BOS) 60 minut, 17 zákroků, 4 gólů, 81,0%

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Carolina Hurricanes - Winnipeg Jets, 22.01.2020 |

Carolina Hurricanes - Winnipeg Jets, 22.01.2020

| hokej

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

WPG 5:2 CHI | Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks (NHL ...

Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks (NHL) 5:2 | Onlajny.eu. Dominik Kubalík sice otevřel skóre po pouhých 15 sekundách hry a Jonathan Toews zaznamenal jubilejní 800. bod v NHL, jenže Winnipeg po přestávce snížil dvoubrankové manko na polovinu a ve tře

SJS 1:5 WPG | San Jose Sharks - Winnipeg Jets (NHL ...

San Jose Sharks - Winnipeg Jets (NHL) 1:5 | Onlajny.eu. A je tu konec dnešního zápasu. V poslední třetině jsme viděli pouze jeden gól a to, když se hostující Connor trefil do prázdné branky.

Nashville Predators - Columbus Blue Jackets (NHL) 4:3 ...

Nashville Predators - Columbus Blue Jackets (NHL) 4:3 | Onlajny.eu. TŘI HVĚZDY ZÁPASU: 1. Craig Smith (NSH) 2+0 2. Harry Zolnierczyk (NSH) 1+0 3. Calle Järnkrok (NSH) 1+0