Jednoduché sázení

hrači začne nhl

Ve středu začne NHL, po letech opět zavítá i do Prahy ...

Ve středu začne NHL, po letech opět zavítá i do Prahy Aktualizace: 01.10.2019 16:13 Vydáno: 01.10.2019, 16:13 Ilustrační foto - Utkání NHL Philadelphia - Chicago.

Reprezentace | - webčeského hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Trenér Martínek pokračuje v Kolíně, u Kozlů začne čtvrtou ...

Hokejisty Kolína povede i v následujícím ročníku trenér Petr Martínek. Kozlové letos ovládli vyrovnanou skupinu Střed, šanci zabojovat o postup do první ligy jim ale vzal koronavirus. Klub o tom informoval na webových stránkách.

POTVRZENO! NHL začne v Česku! |

NHL začne v Česku! Pražská Sazka Arena už hostila nejlepší basketbalisty, rockové i popové hvězdy, motokrosaře, půlku fotbalové ligy, Jaromíra Jágra coby hvězdu nároďáku i kladenských hokejistů a teď přivítá slavné Rangers s českou kolonií.

- YouTube

Sledujete kanál oficiálního webu českého hokeje - Můžete se zde těšit na sestřihy extraligových zápasů, přenosy z tiskových konferencí atd.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Hokej Netradičně TV - YouTube

Vše, co chceš vědět o hokeji. Informativní hokejový účet v podání československé dvojice Boško - Strouhal. DALŠÍ PROJEKTY: Fotbal Netradičně TV MMA Netradičn...

EXTRALIGA LEDNÍHO HOKEJE ON-LINE nhl 09

Nová sezóna začíná již 1.listopadu 2012 ve 21h! 27.10.12 13:30. Po delší výluce naší ligy, došlo konečně k dohodě mezi hráči a programátory, kteří se starají o síť pro hraní onli-ne. Konečně se podařilo dát dohromady program pro hraní on-line a koneč

Ruské hvězdy půjdou na úřady práce - Hokej.guru

Plán NHL o sehrání play – off v srpnu a v září má vliv na spoustu důležitých otázek, které se týkají další sezony 2020/21. Prozatím není jasné, kdy vůbec začne. Mluví se o prosinci, možná dokonce až o lednu. Do té doby zůstanou bezprizorní hokejisté

Obhajoba Stanley Cupu? Kluci jsou hladoví ... -

Druhá fáze postupného návratu NHL začne 8. června. Hráči od té doby budou moct trénovat v menších skupinkách a využívat klubová zařízení. Povinné tréninkové kempy pak odstartují nejdříve 10. července.

Voráček: Přihrávám, protože neumím střílet |

V rubrice '10 otázek' vám každý čtvrtek nabízíme rozhovory s hráči NHL či zajímavými osobnostmi okolo ligy. V dalším vydání jsme vyzpovídali Jakuba Voráčka z Philadelphia Flyers.