Jednoduché sázení

hlavatý na fotbal

SK Labský Kostelec | AKTUALITY

Trenér vystřídal na hřišti všech 18 hráčů a naše mužstvo zvítězilo 4:1 po poločase 1:0, kdy branku střelil po samostatném průniku Tomáš Novák. Ve druhém poločase se fotbal trochu vytratil, přesto naše mužstvo šlo do dvoubrankového vedení kdy Petr Tom

Hlavatý Jan MgA | Itálie : Československo 1934 = Brazílie ...

Od raného mládi jsem se vždy zajímal o fotbal a samozřejmě v té souvislosti vnímal jeho pravidla jako kritérium sportovní cti. Můj text bude o současném mistrovství světa Pochopitelně každé mužstvo, participující na vrcholovém klání, se snaží předvés

Michal Hlavaty | Facebook

Michal Hlavaty je na Facebooku. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Michal Hlavaty a dalšími lidmi, které znáte. Facebook dává lidem příležitost sdílet a dělá tak svět otevřenější a...

Michal Hlavatý - Fotbal -

Legenda ke sloupcům: M - počet odehraných minut, H - počet odehraných zápasů, Z - hráč byl v základní sestavě, S - hráč střídal v průběhu hry, L - hráč pouze seděl na lavičce náhradníků, G - počet gólů, P - počet proměněnných penalt z celkového počtu

František Hlavatý | CSFOTBAL

Za reprezentaci odehrál František Hlavatý 1 zápas. ... Český a československý fotbal v číslech

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Onlajny.eu | futbal

Pardubice porazily Prostějov nejmenším možným výsledkem a na čele tabulky si tak, prozatím, vytvořily šestibodový náskok! Nepremenená penalta: FK Pardubice: Boháč – Prosek, Šejvl, Toml, T. Čelůstka – Jeřábek (C) – Zifčák, Solil, Hlavatý (89.

info :: stezery-fotbal

Kluci můžou koukat na fotbal dorostenců, který se hraje od 17 hodin, rodiče si budou moc zazpívat, zařvat, zatancovat, zkrátka jak kdo bude čeho schopen. Kdyby někdo čemukoliv nerozuměl, nechť si to přečte ještě jednou a potom ať píše nebo volá.

Ján Hlavatý | CSFOTBAL

Ján Hlavatý odehrál v nejvyšší soutěži 183 utkání a vsítil v nich 26 gólů. Do ligy vstoupil v sezóně 1979/80 a v ligové kariéře oblékl dresy 3 klubů - Nitry, Slovanu a Interu. Za reprezentaci odehrál Ján Hlavatý 1 zápas.

FOTBAL - Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko

Odehráli na rozdíl od domácích zápas bez střídání a drželi se v něm až do 79.minuty, kdy domácí gólem Tomáše Adamce zápas pro sebe rozhodli. Rezerva Svatoboru je tak nadále doma stoprocentně bodově úspěšná a udržuje si před stejně doma bodově úspěšný