Jednoduché sázení

fotbal turecko reprezentace žen a tým

Stránka reprezentace Turecko. Rozlosování, zprávy a statistiky reprezentace Turecko.

Nejvíce reprezentačních startů si připsal Rüştü Reçber (119 zápasů) a nejlepším střelcem je Hakan Şükür s 51 přesnými zásahy a na MS 2002 vstřelil proti Jižní Koreji nejrychlejší gól v historii mistrovství světa.

Fotbal ; Reprezentace ;Časová osa: Reprezentace . Filtr článků - Reprezentace. 21.5. ... Reprezentace má dva nečekané Otesánky . 7.5. Bucha udělal obrovský progres, klobouk dolů! Může z něj být nový Darida, tvrdí kouč jednadvacítky Krejčí...

Fotbalovou reprezentaci čeká ve středu poslední test před mistrovstvím světa. V Turecku nastoupí v atypickém dvojutkání proti domácím výběrům. Trenér Karel Brückner mohl na předzápasovém soustředění zatím přivítat sedmnáct fotbalistů.

Ve druhém utkání na turnaji v Turecku čekalo reprezentaci žen do 19 let Maďarsko, které v prvním utkání remizovalo s Polskem. Mladým Češkám se opět dařilo a po vysoké výhře nad Kosovem porazily i svého sobotního soupeře.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Stránka reprezentace Turecko "17". Rozlosování, zprávy a statistiky reprezentace Turecko "17".

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa

Fotbal / 3 týdny ago. Opora Chelsea v potížích. Fotbalista byl zatčen ve čtyři ráno po konfliktu s modelkou. ... Alespoň bod proti Kanadě, jinak žádný postup do čtvrtfinále. Česká reprezentace to přesně před deseti lety na MS...

Stránka reprezentace Turecko (ženy). Rozlosování, zprávy a statistiky reprezentace Turecko (ženy).

Agendu manažera české fotbalové reprezentace po Liboru Sionkovi, který na vlastní žádost skončil ke konci dubna, přebral Tomáš Pešír. Ten zároveň zůstává technickým vedoucím národního mužstva a dočasně bude vykonávat obě pozice.