Jednoduché sázení

fotbal španělsko nemoc jídelníček

Španělské fotbalové kluby mohou od pondělí trénovat ve...

Fotbalové týmy ve Španělsku budou moci od pondělí trénovat ve skupinách. Velkokluby Real Madrid a Barcelona musely dostat výjimku, protože v jejich regionech stále platí přísná omezení pohybu kvůli šíření nemoci covid-19.

Fotbal: Španělsko - program zápasů

Rozlosování týmu Španělsko. Nejbližší zápasy i program zápasů celé sezóny.

Fotbal Španělsko - španělská liga, live výsledky livescore

Fotbalové live výsledky: Španělsko - španělská liga. Fotbal livescore Španělsko - španělská liga a výsledky z více než 1000 fotbalových lig, pohárů a turnajů.

Fotbalová liga ve Španělsku se rozeběhne 11. června. Zahajovací...

V La Lize, která byla přerušena stejně jako většina sportovních soutěží v polovině března, zbývá do konce ročníku odehrát jedenáct kol. Tabulku vede Barcelona o dva body před Realem Madrid.

Španělsko remizovalo s Portugalskem, tři body mají Švédové i...

Vedle souboje českých fotbalistů proti Švýcarům se ve čtvrtek večer hrálo dalších devět zápasů Ligy národů. V elitní úrovni Španělsko remizovalo s Portugalskem ve skupině, kde hrají i Češi.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Zápas s Českem jako varování. Španělský tisk kritizuje obranu a...

Výkon španělských fotbalistů proti českému národnímu týmu v duelu Ligy národů (2:2) vyvolal v tamním tisku řadu kritických komentářů. V pražském Edenu podle novinářů nefungovala především obrana.

Segunda RFEF - Grupo 3 - Fotbal Španělsko - Segunda RFEF...

Fotbalová sekce Španělsko - Segunda RFEF - Grupo 3 na nabízí novinky, výsledky a statistiky k soutěži Segunda RFEF - Grupo 3

Inspirace pro Česko? Španělský fotbal rozhodl o pohárech v...

Pokud se španělská liga kvůli pandemii nového typu koronaviru nedohraje, zajistí si místa v evropských pohárech kluby na prvních šesti příčkách aktuálního pořadí. Rozhodlo o tom vedení španělského fotbalového svazu (RFEF).

Nemoc Dna: dieta a jídelníček |

Nemoc Dna se dříve označovala za nemoc králů. Problémy s Dnou jsou ve vyspělých zemích stále častější. Dozvíte se jak má vypadat správně dieta při dně.

Covid jako normální nemoc. Španělsko a Británie mají novou...

Koronavirus jako normální nemoc, se kterou budeme žít? Takovou cestou se plánuje vydat Velká Británie i Španělsko. Země chtějí rozvolnit opatření a díky variantě omikron spoléhají na to, že kvůli nemoci už nebude tolik lidí umírat.