Jednoduché sázení

fotbal radostín

Výčapy - fotbal | Hlavní

Radostín n/O. - Výčapy 6:1 (2.0 ) ( Kopeček Jan ) DOSROST MLADŠÍ . Opatov - Výčapy 3:7 ( 1:5 ) ( Němec Vojtěch, Neumann Štěpán 2, Bílek Tomáš, Dvořák Miroslav, Pánek Matěj, Volf David ) STARŠÍ Ž ÁCI 7+1. Okříšky/Stařeč - Výčapy 1.1 ( 0:0 ) ( Dobeš Ma

FC PBS Velká Bíteš

Velká Bíteš - Ivančice 5:4 (0:3), Velká Bíteš - Polná 11:1 (4:0) STARŠÍ ŽÁCI V PŘÍPRAVĚ 2x VÍTĚZNĚ. První dva zápasy sehráli od koronavirové pauzy starší žáci.

Výsledky - TJ Sokol Bobrová

Pooo kalíšku, po kalíšku .. po kalíšku dáme, pak si zazpíváme, pooo kalíšku, po kalíšku :)

Objížďka v Radostíně nad Osl. -

Objížďka v Radostíně nad Osl. Od 20.5.2020 Radostín_nad_Oslavou_-_opěrná_zeď.pdf, objížďka.pdf

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou |

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou Informace o klubu. 732127912. Týmy TJ SOKOL Radostín nad Oslavou TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B. TJ SOKOL Radostín nad Oslavou Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor . Křoví - Radostín -:- (

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Radostín n. O. – Jívoví ... STK upozorňuje kluby, jimž Soutěžní řád FAČR ukládá povinnost vložit do systému soupisku, aby tak učinily nejpozději 8. 8. 2019. 6. Předseda STK poslal dotčeným klubům připravené rozpisy turnajů OP starší i ml

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou - TJ Družstevník Bory, 20 ...

Ohlasy k zápasu TJ SOKOL Radostín nad Oslavou Jiří Pešek: Zápas rozhodly dvě penalty, které obě strany proměnily.Remíza je spravedlivá. TJ Družstevník Bory Vladimír Hlaváč: První poločas skončil zaslouženou remízou.Ve druhém poločase jsme mohli dvakr

Vysočina kraj | Soutěže |

Kategorie Název Informace Platnost; Rozhodnutí: Zpráva DK č.16-2019/2020: Zveřejnil: Vysočina kraj - DK KFS 21. 5. 2020: Adresát: Oddíly, hráči, funkcionáři - DK KFS 31. 12. 2020: Komuniké: Smlouva pro sdružený start SR 2020/2021+příloha

SokolŠebkovice - Zápasy

Radostín. publikováno 22.04.2014 Radostín - Šebkovice 1:3 (1:3) Vše podstatné se u řeky Oslavy odehrálo v prvním poločase. Zápas začal Radostín rozpačitě. Místo očekávaného náporu domácích si už ve 3. minutě Durda pohrál se dvěma hráči, odcentroval a

Ročník 2014 / 2015 – TJ Slavoj Eurotech Třešť

←Zpět na archiv soutěží F2B – I. třída žáků skupina B – mladší TABULKA Rk. Tým Záp + 0 – Skóre Body PK (Prav) 1....