Jednoduché sázení

fotbal nejdl klatovy

FOTBAL - Klatovsko, Sušicko, Horažďovicko

Klatovy - Milevsko 2 : 1 (1 : 1)) Vstup do utkání vyšel lépe domácím a již ve 3.minutě e dostal po přihrávce Brejchy do šance Herout, ale ve skluzu nedokázal správně trefit míč do prázdné branky. Ve 28. měl opět slibnou příležitost ke skórování Herou

Záchranářům nezaplatili přestávky na jídlo, žalují za to ...

Pětadvacet řidičů, záchranářů a zdravotních sester ze záchranné služby v Sušici a na Modravě zažalovalo sušickou nemocnici. Chtějí doplatit půlhodinové přestávky na jídlo. Nemocnice je ale ochotna zaplatit jen těm zaměstnancům, kteří v době oběda měl

FK Okula Nýrsko B - TJ Měcholupy B, 23.kolo , Plzeňský ...

» Klatovy » IV. třída sk. A; ... Ve vyrovnaném prvním poločase za domácí skóroval Nejdl, za hosty Kroupa. Nýrská rezerva rozhodla o výhře dvěma góly mezi 52-60 min., kdy se trefili Toman a Bureš. Tentýž hráč ještě na konci zápasu upravil skóre na kon

FOTOGALERIE: Klatovští junioři vykročili za záchranou v ...

Klatovy– Boj o udržení v lize juniorů zahájili o víkendu hokejisté HC Klatovy dvěma zápasy.

ÚŘŘ Ú EEEDDDNNÍ Á FZZZPPPRRR ... -

Okresní fotbalový svaz Klatovy ; tel: 602185732; e-mail: Stránka 1 OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ KLATOVY Denisova 93/I , 339 01 Klatovy Tel. 602 185 732; e – mail : 1 Z 1jeddnnáánnííTSSTKK dzzee dnnee 155..1100.. 2200

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

KRAMPUSlauf 2019 v AUTO NEJDL Klatovy Klatovy. Akce Zábava ...

KRAMPUSlauf 2019 v AUTO NEJDL Klatovy. Srdečně Vás zveme na 3. Mikulášskou besídku s pravými Krampusáky :) . POZOR! Nejedná se o pouhý průvod! Ocitnete se v říši andělů a čertů na pomezí dobra a zla. A ano, součástí bude i hodinové běsnění pravých Kr

Klatovy rozstřílely Táborsko B - Klatovský deník

Fotbal, divize A: Klatovy - Táborsko B | Foto: Deník / David Kojan Divize, skupina A Poměrně úspěšný vstup do sezony za sebou mají týmy z Plzeňského kraje působící v divizní skupině A. Klatovy a Senco Doubravka zdolaly nováčky, fotbalisté Přeštic si

Klatovští žáci marně bojovali o návrat do divize ...

Klatovy /FOTOGALERIE/– Klatovům návrat do divize zmařila branka až v posledních vteřinách utkání.

Panteři dosáhli na bod až v samém závěru - Klatovský deník

Klatovy - První body do tabulky si připsali hráči ANFK Černý uhlí ve čtvrtém kole NEXT REALITY zimní amatérské lize v sálové kopané.

KLATOVY - Příbram B 0:2 (0:1) Jeden z největších kandidátů na postup, hostující Příbram, podle očekávání začal aktivněji. Oslabené Klatovy,které nastoupily bez zraněných Šlechty,Krause a Kršky ,se svému soupeři nechtěly jen tak dát a mohly již po úvo