Jednoduché sázení

fotbal malinách

Jak se zbavit mravenců v domě či bytě, rychle a přírodně ...

„Pokud do mravenčích cestiček nasypete pepř, kuchyňskou sůl nebo pálivou papriku, můžete si být téměř jisti, že se u vás již neobjeví,“ radí zase Evženie Ježková z Jablonce nad Nisou.„Podél dveří, oken a parapetů můžete sypat i sodu.Do vašeho obydlí

Programová nabídka přírody - Blog

Sledovat dění v přírodě je krásné v každé době. Jeli jsme zazimovat, shrabat listí, vylít sudy. Nepršelo, druhý den vykouklo i sluníčko.

Zkušenosti se sběrem malin v Británii - Blog

Původně jsem měl v plánu být na malinách ve Skotsku celé dva měsíce, poté šest týdnu, pak tři, nakonec jsem si vydělal na pokrytí všech nákladů (včetně výletu do Londýna) a po dvou týdnech práce jsem jel domů. Před tím jsem totiž přecenil svou vůli ž

Vysazujte maliny a ostružiny. Vyzkoušejte i křížence a ...

Když si pořídíte stáleplodící maliník, pochutnáte si na vlastních čerstvých malinách dvakrát ročně. Pokud chcete něco neobvyklého, zkuste žluté maliny, beztrnné ostružiny nebo malinoostružiník s obřími plody.

- Diskuse

Asi jste ráčil být ještě na malinách v oněch časech. A tak víte "nepříliš". Prolézt tím kádrovacím sítkem bez ztráty květinky dalo docela fušku.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Muži:První remíza v sezóně.... | TJ Tatran Štítina

Dnešní zápas byl skromný na góly a taktéž na šance obou týmů.V krásném fotbalovém počasí na dobře připravené ploše byl k vidění spíše boj ve středu hřiště.Není lehké vzpomenout alespoň šance obou týmů,jelikož jich bylo dneska pramálo.Dnes vyhráli obr

Místo Oscarů čekaly na Cruise Zlaté maliny -

Slavný herec Tom Cruise nezažil zrovna příjemný víkend. Na Oscarech nedostal hrdina Války světů ani nominaci, zato hrozila anticena Zlatá malina.

- Diskuse

To, co se stalo panu Svěrákovi, je velmi smutné. Tak to bývá, když se umělec cítí být zklamán tepem srdce významné části vlastního národa a vnímá jej v kontrastu s tepem srdce vlastního jako příčinu temné kakofonie.

Podzimní romance - Blog

Seděli jsme na lavičce a já pozoroval její profil. Studoval jsem každičký milimetr její hladké pokožky. Pokaždé, když se zamyslela, jemně se jí zkrabatilo čelo. Toužil jsem ho pohladit. Ale byl jsem naprosto ochromený.

Nejčastější choroby a škůdci ovocných keřů –

Bejlomorka ostružiníková se usadí jak na malinách, tak na ostružiníku. V reakci na látky, které vylučuje, vznikají na výhonech hálky, v nichž larvy žijí a oslabují keře natolik, že velmi málo kvetou. Napadené výhony odstraňte a zničte.