Jednoduché sázení

dovolená hokeji praha

Super hokejové turnaje a kempy -

Hokejové turnaje a kempy v střední Evrope.

Zájezdy na NHL 2020 + vstupenky Národní hokejová liga...

Letecký zájezd se vstupenkou na hokejové utkání NHL pro Vás a Vaší rodinu či přátele.

Dovolená a výlety s dětmi - Cestuj s | Cestuj s dětmi...

Poradíme kam na výlet a dovolenou s dětmi v Čechách, na Moravě i Slezku. Oblíbený a přehledný cestovatelský a ubytovací portál Cestuj s

Czech Sport Travel, cestovní kancelář -

Cestovní kancelář Czech Sport Travel - Cestovní kancelář se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. V nabídce

hokej turnaj praha

Chceme si turnaj hlavně užít, hlásí lodivod Elby Fedák. 19.06.2020. ALPA Pohár mužů 2020. Horalové se o víkendu představí na ALPA poháru! Vyhrát by nebylo špatné, usmívá se trenér Čapek.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Zájezdy a vstupenky na hokej za nejlepší ceny |

Zažijte atmosféru světových hokejových zápasů přímo na stadionu! Vyberte si zájezd na nebo darujte originální dárek svým blízkým.

hes hokeji v praze

2.2 Kondiní příprava v ledním hokeji V ledním hokeji se uplatňují všechny faktory sportovního výkonu: somatické, psychické, kondiní, technické i taktické. Avšak kondiní schopnosti jsou v dnešní době pro výkon zásadní.

úvod hokeji praha

Vítejte v Síni slávy českého hokeje. Otevřeno Každý DEN OD 10:00 DO 21:00. Během letních prázdnin 2019 provádíme technickou revizi trenažérů (bez omezení provozu Herní zóny).

ms hokej vstupenky

Zájezdy a vstupenky na MS v hokeji 2020. Rychle se blíží další MS v hokeji, tentokrát se odehraje ve Švýcarsku. Ani na tomto šampionátu nebude chybět náš Český tým, který bude odehrávat základní skupinu v Lausanne.

Hokej SP 2020 - Vstupenky a zájezdy na Světový pohár v ledním...

Vydejte se na zážitkový výlet za hokejem na Světový pohár - World Cup of Hockey 2016. Zvolit si můžete letecký zájezd na hokejový turnaj SP se vstupenkou, dopravou a ubytováním v ceně, nebo si zakoupit jen vstupenku na hokejové utkání a...