Psal se rok 1970, když německý kancléř Willy Brandt poklekl před pomníkem připomínajícím povstání... Günter Grass v Praze spílal Bushovi i radaru aktualizováno 17. prosince 2007

Online: Leverkusen - Fotbal

Právě čtete. Slavia ztratila, Plzeň ne. Sparta už je čtvrtá, Bohemians zabojují o Evropu; Válka, chaos, emoce. Trpišovský po ztrátě v Ostravě: Bylo to nekoukatelné

Online: Mönchengladbach - Fotbal

V Atlantě pokračují protesty, rodina zabitého černocha Brookse žádá systémové změny Lufthansa se zaměstnanci projedná, kde seškrtat 22 000 pracovních míst.

Marko Brandt | Pražský fotbalový svaz

Marko Brandt. Aritma. 11 let. Statistiky . Sezona: Soutež: 0 vstřelené branky 8 odehrané zápasy 0 odehrané minuty 0 žluté karty 0 červené karty Zápasy. Zápas Datum Domácí SK Hosté M G ŽK ČK ... Vytvořeno ...

Brandt září v bundeslize. Ač nováček ... -

V kádru úřadujících mistrů světa Němců pro fotbalové Euro ve Francii by se mohl objevit i nadějný křídelní útočník Julian Brandt z Leverkusenu. Přitom dosud za reprezentační áčko neodehrál ani minutu. Především díky jeho gólům si Bayer v lize zajisti

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Fotbalová Liga mistrů živě: Dortmund vs Slavia -

Záložník Slavie byl ovšem jediným úspěšným střelcem českého týmu. V druhé půli už se totiž hosté zřídka dostávali do zakončení a navíc se v 61. minutě prosadil Julian Brandt. Dortmund posléze přišel o vyloučeného Weigla, nicméně vzhledem k vítězství

Soutěže |

17. 6. 2020 Vítězem Memoriálu Vlastislava Marečka se stal Baník Ostrava; 17. 6. 2020 Týdeník Gól 24/2020: Rozhovor s Václavem Kotalem; 17. 6. 2020 Filip Novák přispěl gólem k postupu Trabzonsporu do finále poháru; 16. 6. 2020 Ve finále Memoriálu Vlas

Chci být úspěšný s Leverkusenem, vysvětlil Brandt ...

Fotbalový článek na téma: Chci být úspěšný s Leverkusenem, vysvětlil Brandt. Rubrika: Aktuality. EuroFotbal vám nabízí další fotbalové články, zprávy, výsledky a fotbal. statistiky.

Slavia i přes obrovské šance a přesilovku ... -

Fotbalisté Slavie v posledním šestém utkání skupiny Ligy mistrů prohráli v Dortmundu 1:2. Utkání jsme sledovali v online reportáži. Fotbalisté Interu Milán na závěr doma podlehli Barceloně 1:2, skončili třetí a na jaře je čeká Evropská liga.

Slavia prokázala čest českému fotbalu, míní v zahraničí ...

Duo Brandt/Hakimí se v závěru znovu dostalo do přečíslení a přidalo důležitou pojistku, která naděje českých diváků definitivně pohřbila. ... Český fotbal má v evropských pohárech po letech zástupce, na kterého můžeme být všichni náležitě hrdí. ... r