Jednoduché sázení

božetice hokeji historie

Božetice -

Obec Božetice se rozkládá v malebném údolí, 5 km východně od Milevska v okrese Písek v Jihočeském kraji. Podloží vesnice je stejné s jižní částí Středočeské pahorkatiny, v okolí se nachází plno lesů, rybníků a říček.

reality a nemovitosti z celé ČR

Největší nabídka nemovitostí v ČR. Nabízíme byty, domy, novostavby, nebytové prostory, pozemky a další reality k prodeji i pronájmu.

Odkazy | oficiální stránky hokejového klubu

HC Tábor na Jihočeském hokeji St 08.04. | Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.

Jihočeský kraj - Krajská liga mužů | Český hokej

Počet družstev: 12 Systém soutěže. Herní systém: Základní část: Dvoukolově každý s každým, tříbodovým systémem (22 kol). Za vítězství v základní hrací době náleží 3 body, v případě nerozhodného výsledku získávají obě družstva po jednom bodu.

Výsledky | Jihočeský hokej

14. 06. 2020 Vedení Českého hokeje oznámilo potěšující informaci, že po dřívějších obdobích poklesu a stagnace v několika posledních létech neustále rostou počty registrovaných malých hokejistů v České republice. Za posledních pět let vzrostl počet k

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

Aktuality 2019/2020 | HC BOŽETICE

Jak již asi mnozí víte, oddíl ledního hokeje TJ Božetice byl po pěti sezónách vyloučen krajským výkonným výborem ze Středočeské krajské soutěže mužů. A to na přelomu května a června, v době, kdy již byly uzavřeny přihlášky do všech soutěží.

HC Vimperk

Pondělí, 16 Březen 2020 08:56 V důsledku nařízeni vlády se ruší ples hokejového oddílu HC Vimperk plánovaný dne 28.3.20 20.. Náhradní termín plesu je stanoven na 07.11.2020.

Zápas béček ukončila mela, v krajské lize prohráli oba ...

Střední Čechy – Kontumace a nedohrané utkání zasáhly do historie desátého kola krajské soutěže hokejistů. Kladenská Hvězda se předem omluvila z utkání s kolínskou rezervou. Zápas béček mezi Benátkami a Černošicemi předčasně ukončila hromadná potyčka

Děčín -

Děčín leží v severních Čechách v Ústeckém kraji. Co se týče obyvatel, je 20. největším v ČR. Žije tam kolem 52 tisíc lidí. Město je díky své poloze často nazýváno branou severních Čech.

Božetice | Český hokej

Výkonný výbor schválil herní systémy soutěží v sezóně 2020/21 (05.06.) Výkonný výbor Českého hokeje schválil realizační týmy reprezentací (05.06.) #HokejDoma: Trénuj jako hráči NHL - Základní gymnastika hokejisty (05.06.) Vítěz Zlaté hokejky 2020 bud