Jednoduché sázení

2 ceska hokejova liga vysledky

Tabulka 2019/2020 | Univerzitní hokejová liga

2 16 1 40 101 8 Legenda: Z– odehrané zápasy, V – výhry, VP – výhry v prodloužení, P – prohry, PP – prohry v prodloužení, VB – vstřelené branky, IB – inkasované branky, B – body ...

Fotbalová Fortuna liga: program, zpravodajství a tabulky ...

2020 21:00 Karviná vs. Sparta fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 26:Karviná vs. Sparta Městský stadion Karviná MFK Karviná AC Sparta Praha

Rumburská hokejová liga || Výsledky

Amatérská hokejová liga. Datum Čas Domácí Skóre Hosté; 01. 10. 2019: 19:00: Cvikov: 15:10: Podluží: 02. 10.

SHK Hodonín - Zápasy - II. liga - Východ 2019/20

II.Česká národní hokejová liga - skupina C 1975/76; Divize Jihomoravského kraje 1974/75; Divize Jihomoravského kraje 1973/74; Česká národní hokejová liga - Skupina B 1971/72; II. liga - skupina B 1962/63; II. liga - skupina B 1961/62; II. liga - skup

Česká para hokejová asociace

10.03. - Lépe vykročila ve finále Studénka. Po dvou letech nastoupili Mustangové opět k finále, soupeřem tentokrát nebyl Zlín jako v předešlých třech případech, ale výběr Studénky, v jehož dresu nastoupilo 6 reprezentantů 3 různých států.

Zaregistrujte se

Vyplňte jednoduchý formulář

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vydělávejte online s úsměvem

Chci vydělat

- webčeského hokeje

| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

Fotbal online, fotbalové live výsledky ...

Nápověda: Fotbalové výsledky live - livescore - na poskytují průběžné (live) fotbalové výsledky online pro více než 1000 fotbal. ligových a pohárových soutěží (např.Premier League, španělská LaLiga, česká Fortuna liga a výsledky Ligy mis

Česká para hokejová liga 2019/2020 - 2019/2020 - Rozpis ...

Para liga: Play off odstartovalo! Vítězný vstup zažili Mustangové a Zlín 26.01.2020; Para liga: Obhájce je v play off! Smutní Olomouc, první flek pro Studénku 12.01.2020; 1. a 2. kolo ČPHL: Zlín má dvě vysoké výhry, Olomouc zaskočila Pardubice 29.09.

Hokejová 1. liga – Hokej –

Pak chce hokejová první liga opět zeštíhlit 26. května 2020 14:33, aktualizováno 14:53 Zvýšení počtu klubů v hokejové první lize na 19 by mělo vydržet pouze v sezoně 2020/21.

Výsledky |

- S námi nebude nikdo ze hry! Portál má za cíl poskytovat amatérským hokejovým soutěžím a klubům zázemí a nabídnout jim přehlednou a adekvátní prezentaci na internetu.